Kim jesteśmy

Grupa „i”, to przede wszystkim sztab profesjonalistów zdolnych sprostać każdemu wyzwaniu, którzy ponad wszystko przedkładają zadowolenie klienta. Lata pracy w szeroko pojętej branży eventowej pozwoliły nam na stworzenie imponującego portfolio, sieci wspaniałych kontaktów w całej Polsce oraz rzeszy wiernych klientów, dla których stale dajemy z siebie wszystko.

Grupa „i” to ludzie z misją, których pasją jest produkcja wydarzeń, którzy brzydzą się rutyną i kochają wyzwania. Każdy, nawet najmniejszy event jest dla nas wyzwaniem, do którego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, co potwierdzają liczne referencje, rekomendacje i opinie zadowolonych klientów. Owocuje to również wieloletnią stałą współpracą z klientami.

Stale współpracujemy z hotelami, centrami targowymi, konferencyjnymi, nietypowymi obiektami oraz najlepszymi firmami zajmującymi się nagłośnieniem, oświetleniem i multimediami w całej Polsce – czasem jako wykonawca, czasem jako klient. Współpracujemy z wszystkimi artystami z polskiej sceny muzycznej, artystami ulicznymi, postaciami medialnymi.

Lata naszej działalności na rynku eventowym, to setki realizacji, wielu zadowolonych klientów, zdobyte doświadczenie i nawiązane znajomości. Jesteśmy artystami i profesjonalistami, kochającymi swoją pracę. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, każda oferta przygotowywana jest w oparciu o najwyższą jakość usług oraz konkretne potrzeby i oczekiwania. Do naszej pracy podchodzimy z ogromną pasją i uczuciem, dzięki czemu z pewnością sprostamy wszystkim Państwa oczekiwaniom i podejmiemy się organizacji każdego wydarzenia. Podobno ktoś kiedyś powiedział „Nie da się”. Nie znamy go. Z nami niemożliwe staje się realne!

Michał Wasilewski
Szef Grupy „i”


Referencje GRUPY I

Niezwykle ciężko jest zebrać w jednym miejscu kilkanaście lat pracy przy produkcji oraz obsłudze wydarzeń. Są to ogromne ilości wysiłku, wytężonej pracy, ale również fantastycznych wspomnień, podziękowań i trudna do opisania satysfakcja po każdej realizacji.

Przedstawiamy poniżej kilku kluczowych klientów, dla których mamy przyjemność stale pracować: